מה זה ביטוח מס?

בוודאי לא פעם אחת נתקלתם במצב בו הייתם צריכים לשלם תוספות מס משמעותיות בעת הגעת החבילות שלכם מחוץ לארץ. בהתאם להיקף המחיר של החבילה אנחנו משלמים מע"מ, מכס ולפעמים אפילו את שניהם בבת אחת. אבל אנחנו כאן לספר לכם שישנה דרך שמסייעת לנו לבטל את התשלומים הללו.

ישנן מספר דרכים לעקוף את תשלום המס על החבילות שאנחנו מזמינים, אבל לצערנו מרבית הפעולות הללו אינן באמת מבטיחות שלא נצטרך לשלם, או מן הצד השני הן גובות מאתנו זמן וכאבי ראש מיותרים, שאפילו מביאים להוצאה נוספת של כסף. בדיוק בגלל זה מוצע שירות נוח ומשתלם, שמונע מאתנו את כל הבלגן והוא ביטוח מס.

מהו ביטוח מס?

ביטוח מס ניתן לעשות דרך חברות ספציפיות ברשת, היות ולא כל החברות הקיימות הן רלוונטיות עבור חבילות שמגיעות לארץ. כאשר אנחנו לוחצים על תבנית ביטוח מס בעמדת הצ'קאאוט באתר בעצם אנחנו נהיים מבוטחי מס.

בפועל, כאשר החבילה מגיעה ארצה והיא נדרשת במס אנחנו עדיין נשלם, אבל נשמור אחרי התשלום את הקבלה ומספר ההזמנה. את אלו אנחנו נעביר באופן ממוחשב בלבד אל הגורם אצלו עשינו ביטוח מס והוא מבצע החזר עבור המס ששילמנו.

ההבדל בין ביטוח מס לביטוח משלוח

חשוב לשים לב שישנו הבדל בין ביטוח מס לבין ביטוח משלוח. ביטוח משלוח מבטח את החבילה שלנו כנגד אובדן או נזק ואינו קשור כלל למס על הייבוא. כמו כן, לעיתים רבות אין בכלל צורך לבצע ביטוח משלוח, היות והוא כבר מסופק לנו במסגרת תשלום דרך פייפאל למשל.

אם בחרנו לעשות את ביטוח מס חשוב לדעת שאין טעם לשלם עבורו אם החבילות שלנו הן נמוכות בסכומן מ-75$, היות ומתחת לסכום זה גם ככה לא נשלם מס, למעט המקרים בהם נזמין מוצרים המחויבים בכל מצב במס קניה (כמו מכשירי אלקטרוניקה), וגם אז מומלץ לחשב מראש את אחוז המס הצפוי ביחס למחיר שנשלם בעבור ביטוח מס.

כמה עולה ביטוח מס

בעצם אין מחיר קבוע עבור ביטוח מס והוא משתנה בהתאם לתמחור של האתר דרכו בחרתם לבטח את המשלוחים שלכם. ישנם אתרים בהם תשלמו 20$ פר חבילה, או מקומות בהם תשלמו רק 10$, וכל מס אחר שתשלמו בארץ יוחזר לכם. המחיר הזה בעצם מסייע לדעת מראש ובאופן וודאי כמה נשלם על כל המשלוח, בלי הפתעות.

אם אתם לא בטוחים איך לבחור כל מה שצריך לעשות זה לקרוא המלצות ולבדוק את האמינות של האתר דרכו אתם מבטחים את המשלוחים שלכם. כמו כן, אתם לא מתחייבים אליהם בשום אופן ולכן כל משלוח הבא תוכלו לעשות עם ביטוח של אתר מבטח שונה.

השורה התחתונה

ביטוח מס הוא שירות שנועד לעזור לנו לדעת מראש בדיוק כמה נשלם בעבור החבילות שלנו. ביטוח מס יעלה עשרות דולרים בודדים ובעצם כל סכום שנשלם מעבר לכך ומעבר למחיר המוצר עצמו, יוחזר לנו על ידי הגוף המבטח. כל מה שצריך לעשות זה לשמור את הקבלות על תשלום המס בארץ ואת מספר מהשלוח ואותם לשלוח, אפילו בעברית, אל המבטח שלנו.

נשמע לשמוע את דעתכם

השאירו תגובה

הירשמו לעדכונים חמים מהתנור
אודות PriceCheck

PriceCheck – אתר השוואת מחירים שנותן מענה לגולש בכל מוצר אשר הוא חפץ לרכוש באונליין ומשווה לו מחירים בכל אתרי המסחר הגדולים בעולם, כולל ביקורות, שילוח, דילים ועוד.

 

כל הזכויות שמורות ל PriceCheck.co.il

pricecheck השוואת מחירים
הרשמה ל - PriceCheck
איפוס סיסמה
השוואת מוצרים
  • Total (0)
השוו מחירים
0