תנאי שימוש

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

קדימון

אתר "pricecheck.co.il" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר המציע מכירת מוצרים באתרי שותפים והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "pricecheck.co.il" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש באמצעות יצירת קשר כאן.

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר. יחד עם זאת ב pricecheck.co.il אנו מקפידים בחומרה רבה להפנות לאתרים מאובטחים בלבד.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "pricecheck.co.il" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף קניין רוחני) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "pricecheck.co.il".

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

באתר מציעים מוצרים מגוונים, המוצרים אינם מוצרים של pricecheck.co.il אלו מוצרים מאתרי מסחר שונים אשר מוכרים אותם והאתר מפנה וממליץ עליהם. יש לקחת בחשבון כי מחירי המוצרים המוצגים באתר אינם תמיד יהיו זהים למוצרים בפועל בחנות המוכרת וזאת עקב שינויים שהם מבצעים במחירי המוצרים מעת לעת. ל pricecheck.co.il אין כל אחריות על אופן השימוש במוצרים ואין אחריות על המוצרים וכי העסקאות נעשות באתרי צד ג'.

תמיד האמנו שהקשר בין האתר שלנו לקוראים והמשתמשים באתר שלנו צריך להיות שקוף תמיד. זו הסיבה שאנחנו חושפים שכללנו מוצרים וקישורים מסוימים באתר שלנו שממנו נרוויח עמלת שותפים אם כל קורא או משתמש באתר שלנו יבצע רכישה בעקבות קישור זה.

אין עלות נוספת למשתמש כאשר המשתמש לוחץ על קישור או רוכש מוצר דרך הקישור. עם זאת, עמלות שנצברו באמצעות מכירות עוזרות לכיסוי עלויות הקשורות לבניית אתר ותחזוקתו.

חשוב! הקפד לשמור על כרטיס האשראי, כרטיס החיוב שלך, או בכל אמצעי שבו אתה משתמש לרכישה מאובטח ותמיד הקפד לבדוק את הביקורות לפני רכישת מוצרים כלשהם. הבעלים, השותפים, הצוות, הצוות או אחרים הקשורים אליו לא יהיו אחראים לכל מוצר שנרכש באמצעות קישורי שותפים ו / או מודעות ממומנות.

לידיעתך, אנו ממליצים רק על שירותים שבדקנו ודירגנו באופן אישי, או שאנו יכולים באמת להמליץ ​​עליהם. עם זאת, pricecheck.co.il אינה מתחייבת, מתחייבת, או מבטיחה באשר לדיוק, מטבע או שלמות התוכן הכלול באתר זה או באתרים המקושרים לאתר זה או ממנו. כל הסתמכות שתתבסס על מידע כזה הינה אפוא על אחריות המשתמש בלבד.

בשום מקרה לא נהיה אחראים לכל אובדן או נזק לרבות ללא הגבלה, אובדן או נזק עקיף או תוצאתי, או כל הפסד או נזק כלשהו הנובע מאובדן נתונים או רווחים הנובעים משימוש באתר זה או בקשר אליו. .

גילוי זה הועמד לרשותנו באופן ציבורי באתר לקריאת כולם. אם יש לך שאלות או הערות, תוכל להגיע אלי בכתובת shay4333@gmail.com

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

הירשמו לעדכונים חמים מהתנור
אודות PriceCheck

PriceCheck – אתר השוואת מחירים שנותן מענה לגולש בכל מוצר אשר הוא חפץ לרכוש באונליין ומשווה לו מחירים בכל אתרי המסחר הגדולים בעולם, כולל ביקורות, שילוח, דילים ועוד.

 

כל הזכויות שמורות ל PriceCheck.co.il

pricecheck השוואת מחירים
הרשמה ל - PriceCheck
איפוס סיסמה
השוואת מוצרים
  • Total (0)
השוו מחירים
0