היתרונות בתשלום באמצעות פייפאל

למרות שרכישות אונליין הן לרוב מוזלות ובהחלט נוחות, לבטח שמעתם, ואולי אפילו חוויתם, לא פעם מקרים מאד לא נעימים הקשורים בגניבת פרטי אשראי שלנו ושל משתמשים אחרים.
אבל, במידה ולא הכרתם את פייפאל (ואין אחד שלא מכיר לדעתי) הגיע הזמן להכיר את השירות החינמי שיחסוך מאתנו את הכאב ראש והדאגה לפרטי האשראי והכסף שלנו.

כמעט בכל אתר בעולם כיום ניתן לבצע רכישה באמצעות פייפאל, שהיא חברה שהוקמה לקראת סוף שנות ה-90 ומאז זהו אמצעי התשלום המועדף על ידי מעל 392 מיליון משתמשים בכל העולם (נכון לשנת 2021). חשוב להבין שפייפאל היא לא סתם צד שלישי שלו אנו מוסרים פרטי אשראי, ל PayPal ישנם שכבות הגנה נוספות ובכך היא מהווה מספר יתרונות עבור הצרכנים הרוכשים באונליין.

אלו 5 הסיבות שכדאי להשתמש בפייפאל ברכישות אונליין:

1. אבטחת מידע גבוהה במיוחד

הדבר הראשון והעיקרי שנדע על תשלום באמצעות פייפאל הוא כי אנחנו מביאים למערכת את פרטי האשראי שלנו ובכך פייפאל מספקת שכבת הגנה נוספת כנגד פרסום פרטי האשראי שלנו ברשת.
משמע, הרכישה שנעשה תהיה דרך פייפאל וכך נוכל לרכוש באתרים שאולי לא מכירים כמו כלל המותגים הגדולים ברשת וזאת מבלי לחשוף פרטים אישיים שיכולים להיות חשופים לכל האקר מתחיל.


בעוד שלבנקים והאתרים השונים יש שכבת הגנה בסיסית כנגד חשיפת פרטים, פייפאל מוסיפה עוד שכבה ומגינה אף יותר.

2. ביצוע תשלום מהיר

תשלום באמצעות פייפאל, למרות שמדובר בצד שלישי, הוא מהיר. גם אם אין לנו חשבון פייפאל, הרכישה עצמה היא מובנית ואף באתרים מסוימים היא מהווה ברירת מחדל. כך שאנחנו גם מגנים על עצמנו וגם עושים כל פעולת רכישה באופן סביר ומהיר בלי תקלות.

בחלק גדול מן האתרים המשתמשים בסליקה באמצעות פייפאל לא תצטרכו לעבור את כל שדות מילוי הפרטים, יופיע לכם כפתור של תשלום באמצעות פייפאל או Pay with PayPal ובלחיצה עליו התחברות מהירה לחשבון וסיימת את הרכישה. במהירות!

3. ללא עמלות

היתרון ברכישה באמצעות פייפאל הוא כי השירות לא עולה לנו כסף כלל. הדבר היחיד שנשים אליו לב הוא מחיר המרת מט"ח במידה ונרכוש מוצרים מחו"ל, אבל גם כאן אנחנו נוכל לבחור, טרם הרכישה, לא להמיר דרך פייפאל ועדיין נחסוך.

דבר נוסף שיש לדעת שלצורך העניין ובמידה שיש לכם כסף בתוך חשבון הפייפאל שלכם ואתם מעוניינים למשוך אותו לחשבון הבנק, עד 1,000 שקלים משיכה ייגבה מכם עמלה של 8 שקלים. ומעל 1,000 שקלים משיכה לא תיגבה עמלה. (לא עוד לא מתבצעת המרת מטבע)

4. אבטחת רכישה עד הגעת המוצר (הגנת הקונה)

פייפאל לא רק מספקת לנו רכישה בטוחה באתרים השונים ברשת, אלא גם מעין ביטוח רכישה.
לדוגמא: אם רכשנו מוצר שלא הגיע אלינו ואנחנו לא מצליחים להגיע להסכמה מול המוכר של אותו המוצר, אם שילמנו דרך פייפאל ניתן לערב אותם ובכך לקבל הכרעה באשר לסכום הכסף ששילמנו.

גם מצדו של המוכר פייפאל מאד נגישה, היות והיא מספקת לכם אפשרות לחבר את שירותיה למגוון שירותי הוצאת חשבוניות ובכך אתם יכולים לבצע מכירות בארץ ולחו"ל באופן בטוח ועם מידע משוקף ותקין – דבר מאד חשוב כאשר אנחנו צריכים לדווח לרשות המסים על הפעילות שלנו.

5. שירות לקוחות

שירות הלקוחות של פייפאל הוא מהדרגה הראשונה והחברה מספקת שקיפות מלאה באשר לכל הפעילות שהיא עושה כדיי להגן על המשתמשים שלה.

כמו כן, עקב הצמיחה המדהימה של החברה אפילו נגלה שהם נותנים שירותים בארץ ואם תהיה בעיה הם מספקים לכם שירות לקוחות לגמרי בשפה העברית.

לסיכום:

תשלום באמצעות פייפאל נועד על מנת להגן על פרטי האשראי שלנו באתרי הקניות השונים ברשת, לאפשר לנו רכישה מהירה גם ללא פתיחת חשבון, להגן על הרכישה שלנו כנגד המוכר, וכל זה ללא מחיר הצטרפות כלל. כמו כן, פייפאל רחבה מספיק על מנת לתת לנו שירות לקוחות בכל שפה רלוונטית, בהתאם למקום מגורינו.

מקווים שעזרנו לכם לעשות סדר ומאחל לכולנו קניות מוזלות ומושכלות בצורה קלה מהירה ומאובטחת.

נשמע לשמוע את דעתכם

השאירו תגובה

הירשמו לעדכונים חמים מהתנור
אודות PriceCheck

PriceCheck – אתר השוואת מחירים שנותן מענה לגולש בכל מוצר אשר הוא חפץ לרכוש באונליין ומשווה לו מחירים בכל אתרי המסחר הגדולים בעולם, כולל ביקורות, שילוח, דילים ועוד.

 

כל הזכויות שמורות ל PriceCheck.co.il

pricecheck השוואת מחירים
הרשמה ל - PriceCheck
איפוס סיסמה
השוואת מוצרים
  • Total (0)
השוו מחירים
0