כל מה שצריך לדעת על אמזון פריים

אמזון היא כבר ממזמן ענקית בעולם הייבוא והייצוא הפרטיים ולא מפתיע בכלל שהיא גם בחרה להשקיע את כל ההצלחה שלה בהקמת שירות סטרימינג מוצלח ביותר. בנוסף, למרות שאמזון היא אחת מספקי השירותים הכי איכותיים שיש בשוק, היא יכולה לספק לכל מי שרוצה בכך דרגת איכות ויוקרה אחרת לגמרי עם אמזון פריים.

לפני שניכנס לפירוט של כל ההטבות שאמזון פריים מציעה לנו, נזכיר רגע שאמזון הוא בעצם אתר שמספק לנו במשלוח מחו"ל ולפעמים גם ממש מהארץ אלפי מוצרים, כמו מוצרי אלקטרוניקה, פתרונות בית, ספרים ועוד רבים אחרים, שקשה למצוא באיכות מספקת, או למצוא בכלל, במקומות אחרים. אמזון נחשבת ליעילה ביותר מבחינת משלוח ובעיקר מבחינת מגוון השירותים שמוצעים.

מהו שירות אמזון פריים?

שירות אמזון פריים הוא בעצם שירות אקסקלוסיבי ביותר שאמזון מציעה, משמע מדובר במועדון לקוחות. במסגרת ההצטרפות אל אמזון פריים אנחנו מקבלים מספר הטבות שוות, ביניהן:

פריים דיי

מדובר בקונספט מאד פופולרי כעת בעולם המערבי. ביום הזה חלות הנחות משמעותיות ביותר על המוצרים השונים באמזון והם רלוונטיים כמובן אך ורק לאלו בעלי מנוי של אמזון פריים. כמו כן, בימים אלו לרוב גם נמצא הנחה על ההצטרפות לאמזון פריים.

לצד פריים דיי, נמצא שבכללי לאורך השנה יקבלו חברי המועדון הנחות טובות ואפילו קדימות על רכישת מוצרים מסוימים.

משלוחים

לצערנו שירות זה עדיין לא זמין בארץ, אבל אלו בעלי מועדון פריים מקבלים את המשלוח שלהם עד יומיים מיום ביצוע ההזמנה ובלי תשלום משלוח נוסף. למרות שזה לא תקף בארץ נמצא שעדיין יהיו לנו הנחות משמעותיות על משלוחים.

סטרימינג וקינדל

אחד השימושים הכי נהדרים של אמזון פריים הוא הגישה החופשית לשירותי הסטרימינג, הסאונד והקינדל של אמזון, היות ובדרך כלל שירותים אלו דורשים תשלום נפרד ויקר למדיי. כאן אנחנו בעצם נהנים מכל הטוב שיש לאמזון להציע לנו בתשלום חודשי.

מתי פריים משתלם עבורנו?

ראשית חשוב לדעת שלא חייב בכלל להתחייב למנוי אמזון פריים שהקמתם לעצמכם. ניתן להירשם לניסיון של 30 ימים ורק אז להתחיל לשלם, כמו כן בשום שלב אינכם מחויבים למנוי ותמיד ניתן לבטל אותו.

רישום לאמזון פריים משתלם מאד בעיקר בימי הקניות הגדולים וכמובן בפריים דיי, במיוחד אם אנחנו מתכננים על רכישה מאד גדולה וספציפית. כמו כן, חשוב לזכור שלא ניתן לנצל מעבר ל-30 ימים שצברנו והוא חל באופן חד פעמי על כל משתמש אמזון שנירשם אליו (גרמניה, בריטניה ואמזון העולמית).

כמה עולה אמזון פריים?

המחירים של אמזון פריים, על גביי שלושת אתריה, משתנים ונמצא מחירים מוזלים יותר בימי הקניות ופריים דיי. במידה ומדובר על אמזון פריים העולמית המחיר ינוע בדולר עד כ-13$, בעוד שבאירופה נמצא שמדובר על כ-8 יורו, או 8 פאונד.

לסיכום

אמזון פריים הוא אחד השירותים המגוונים ביותר שנוכל למצוא שמספק לנו משלוחים מוזלים, הנחות ומוצרים באופן אקסקלוסיבי, לצד גישה לסטרימינג וקינדל. טרם רכישת מנוי ניתן לעשות ניסיון של 30 ימים, שלאחריו נחויב בהתאם למחיר המוצע למנוי, אשר ניתן לבטל ללא התחייבות.

נשמע לשמוע את דעתכם

השאירו תגובה

הירשמו לעדכונים חמים מהתנור
אודות PriceCheck

PriceCheck – אתר השוואת מחירים שנותן מענה לגולש בכל מוצר אשר הוא חפץ לרכוש באונליין ומשווה לו מחירים בכל אתרי המסחר הגדולים בעולם, כולל ביקורות, שילוח, דילים ועוד.

 

כל הזכויות שמורות ל PriceCheck.co.il

pricecheck השוואת מחירים
הרשמה ל - PriceCheck
איפוס סיסמה
השוואת מוצרים
  • Total (0)
השוו מחירים
0